צרו איתנו קשר
נחזור אליכם, מבטיחים!

betterpoint

משרד פרסום חרדי מוביל

סניף בני ברק: הירקון 39
סניף ירושלים: נחום חפצדי 5 

סעו למשרד בבני ברק:

[my_waze]

משרד פרסום וסוכנות דיגיטל בבני-ברק

משרד הפרסום המוביל יושב בבני-ברק!

איך קרה שמשרד פרסום מוביל וסוכנות דיגיטל מצליחה נפגשו בעיר בני ברק, ומדוע זאת בשורה עבור העסק שלך?

זה משעשע. בדרך כלל העיר בני ברק אינה מתפרסמת בהקשרים של פרסום, מדיה ואינטרנט. האם תושבי העיר בכלל יודעים מה זה אינטרנט? כן, אבל לא כמו שאתה יודע. "שפת השיווק המדוברת" בבני-ברק שונה, ובמשרד הפרסום ודיגיטל Betterpoint אנו שולטים בה יותר מכל משרד פרסום אחר.

באנו עם בשורה: אתה ממשיך לעבוד כרגיל, בזמן שמשרד הפרסום ודיגיטל שלנו משווק את העסק שלך, את המוצר שלך, לקהל לקוחות חדש. אכן, בבני-ברק טמון כח קנייה נדיר, שלא כולם מודעים אליו. וכבעל עסק שמכבד את עצמו, אתה בטח רוצה להגדיל מכירות ורווחים מיום ליום. למה שלא תעשה זאת באמצעות השיווק לציבור החרדי?

אנחנו יודעים מה אתה חושב. הציבור הזה לא מוכר לך, ואלי זה ציבור לא כלכלי ואיך בכלל העסק שלי יגיע עד אליהם? בשביל זה אנחנו כאן.

 

משרד פרסום – לא מה שהכרת!

במשרד הפרסום Betterpoint אנו מודעים ומכירים את כח הקנייה החרדי, ויודעים כיצד לדבר אליו גם ברחבי הרשת. אנו מפעילים קמפיינים ממוקדים בזירות הניו-מדיה, ומחדירים את המותג באמצעות אסטרטגיה מדויקת וקריאייטיב ייחודי. ההיכרות שלנו עם המגזר ועם עולם הפרסום והמדיה מאפשרת לנו להגיע לאן שמשרד פרסום בתל-אביב אינו יודע לכוון!

בשבילך, מה זה אומר?

הניסיון שלנו כמשרד פרסום משולב עם סוכנות דיגיטל מאפשר לך לנהל תקציב פרסום חכם ולמקד את הפנייה שלך לאנשים עם הסיכוי הגדול ביותר לקנות את המוצר שלך. יותר תוצאות בפחות עלויות!

אל תהסס, צור קשר.

אנו זמינים עבורך בין 10:00-18:00.